HORMANN privātmāju garāžu vārti

Sekciju vārti atveras vertikāli uz augšu un novietojas zem griestiem, ļaujot ietaupīt un racionāli izmantot telpu garāžā. Pateicoties šāda tipa konstrukcijas risinājumam, tiek nodrošināta  maksimāli liela brīva telpa garāžā un tās priekšpusē. Papildu tam, garāžas sekciju vārtus ir iespējams uzstādīt jebkurā garāžas ailā un tie nodrošina par 14 cm lielāku caurbrauktuves platumu nekā vienplaknes paceļamie vārti. Pateicoties blīvējumiem, kas ilgstoši saglabā savu elastīgumu un ir noturīgi pret laika apstākļu ietekmi, vārti ir arī optimāli noblīvēti visā to perimetrā, kā rezultātā būs iespējams ietaupīt arī siltumu.

Visas vārtu un piedziņu sastāvdaļas izstrādā un izgatavo uzņēmumā Hormann, kas ir savstarpēji pielāgotas, un to drošumu ir pārbaudījuši un sertificējuši neatkarīgi, oficiāli akreditēti institūti. Garāžas vārti pilnībā tiek ražoti Vācijā atbilstoši kvalitātes vadības sistēmai DIN ISO 9001 un atbilst visām Eiropas Savienības kvalitātes standarta 13241-1 prasībām. Ļaujieties šim komfortam.

Pateicoties ilgtermiņa pārbaudēm reālos apstākļos, tiek iegūti pilnībā attīstīti sērijveida izstrādājumi atbilstoši Hormann kvalitātes prasībām. Šī iemesla dēļ un pateicoties atbilstošiem tehniskajiem risinājumiem, kā arī labam kvalitātes nodrošinājumam, Hormann visiem saviem privātmāju sekciju vārtiem un piedziņām sniedz 5 gadu garantiju.

Hormann automātiskie sekciju vārti nelūgtiem viesiem ir praktiski neatverami. Garāžas vārtiem aizveroties, atbīdīšanas aizsargsistēma automātiski nofiksējas vadsliedes atdurē un uzreiz stingri nobloķējas, pasargājot vārtus no pacelšanas. Šī patentētā vārtu bloķēšanas sistēma darbojas mehāniski un tādēļ, pretstatā konkurentu piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī strāvas padeves pārtraukuma gadījumā.

Divvirzienu īpaši drošā veidā kodētā, garāžu un teritorijas vārtu piedziņu darbināšanai izstrādātā radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un drošu garāžu vārtu, teritorijas vārtu darbināšanu, apgaismojuma ieslēgšanu un izslēgšanu, kā arī vēl citas funkcijas pēc nepieciešamības.

Hormann sekciju garāžas vārtu katalogs piedāvā plašu un detalizētu informāciju  un Jūsu Hormann sadarbības partneris sniegs Jums individuālas konsultācijas par nepieciešamo produktu un iebūves iespējām, kā arī lietošanas nosacījumiem.